Dom

MTMC Engineering (Shenzhen) Limited

dobra jakość Płaska drukarka UV na sprzedaż
dobra jakość Płaska drukarka UV na sprzedaż
To była moja właściwa decyzja, aby zostać dystrybutorem płaskich maszyn drukujących UV MTMC, odniosłem sukces ze względu na konkurencyjne produkty.

—— Tony Garvey

Dzięki za doskonałą jakość druku, moi klienci znacznie zwiększyli linię dekoracji domowych i biurowych.

—— Larry Pollock

Im Online Czat teraz

MTMC Engineering (Shenzhen) Limited

1 2 3
MTMC Engineering (Shenzhen) Limited MTMC Engineering (Shenzhen) Limited MTMC Engineering (Shenzhen) Limited

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : MTMC
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 20,000,000-50,000,000
Rok założenia : 2009
pc Export : 40% - 50%
MTMC Engineering (Shenzhen) Limited to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i sprzedaży wielofunkcyjnych płaskich maszyn drukujących UV. Podejmujemy najwyższy poziom jakości i usług w zakresie orientacji na zarządzanie i koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów związanych z produkcją masową obecnych płaskich drukarek przy użyciu naszej najnowocześniejszej technologii. Dzięki stabilnej wydajności i doskonałej obsłudze nasze drukarki UV stały się najszybciej rosnącymi bestsellerami zarówno za granicą, jak i w domu.


Niezależnie badamy i opracowujemy doskonałe maszyny drukujące UV odpowiednie do drukowania na większości materiałów, takich jak miedź, stal, aluminium, szkło, ceramika, skóra, PCV, kryształ, papier ścienny i tak dalej. Wszystkie nasze drukarki wykorzystują najbardziej zaawansowaną i popularną głowicę drukującą na rynku, łącząc naszą opatentowaną technologię rdzeniową, aby nasze płaskie drukarki UV idealnie nadawały się do drukowania w wysokiej rozdzielczości i wysokiej rozdzielczości. Są szeroko stosowane na różnych poligraficznych rynkach reklamy, farb i dzieł sztuki, dekoracji domu i biura, linii pakujących, linii mebli, zakładów przemysłowych produktów elektrycznych i elektronicznych.


Aby zapewnić najlepszą wartość dla naszych użytkowników i partnerów drukarek, należy stale zwiększać wydajność drukowania, nie tylko doskonałą jakość i niezawodność, ale również utrzymywać konkurencyjne niskie koszty. W tym celu zbudowaliśmy świetne zespoły inżynierów inżynierii mechanicznej, oprogramowania i kontroli jakości. Co więcej, nasi wielcy inżynierowie posprzedażni zapewniają pełny program szkoleniowy, wraz z 12-miesięczną polityką gwarancyjną, aby upewnić się, że nasi użytkownicy i partnerzy są w 100% usatysfakcjonowani i wyróżnią Twoją firmę z tłumu.


Nasze maszyny drukarskie zostały wyeksportowane do wielu krajów w Ameryce, Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Mamy nadzieję, że nasze konkurencyjne drukarki pomogą większej liczbie użytkowników osiągnąć sukces i oczekujemy długotrwałych i przyjaznych relacji biznesowych z każdym na świecie.

Szczegóły kontaktu
MTMC Engineering (Shenzhen) Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Warren Jia

Tel: 86-755-86562712

Faks: 86-755-86605076

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)